A101'in Sahibi Kim? A101 Fetullah'ın mı


Son yılların en çok tercih edilen marketlerinden biri olan ve herkes tarafından da büyük oranda kullanılan A101 için çok çarpıcı iddialar ortaya atılmaya devam ediliyor.

Bim mağazaları Türkiye'de en çok tercih edilen mağazalar arasında yer almaya devam ediyor. Her geçen gün birbirinden farklı kişilerin yer alması ile birlikte, Bim'in yanı sıra a101'in de açılması ile herkesin alışveri seçeneği artıyor. Geçtiğimiz yıllarda bir an da ortaya çıkan ve büyük oranda büyüyen a101'in sahibinin de kim olduğu merak ediliyor.

 

Geçtiğimiz haftalarda meydana gelen darbe teşebbüsünün ardından a101 ve Bim gibi mağazalardan alışveriş yapılmaması hakkında herkes de uyarılarda bulunmaya devam ediyor. FETÖ ile bağlantısı bulunduğu iddia edilen a101 ve Bim'den alışveriş yapmanın sakıncalı olduğunu düşünen herkes aynı zamanda son yılların en çok tercih edilen mağazalarından biri olan ve satış rekorları kıran a101'in de kimin olduğunu merak etmeye devam ediyor.

A101'İN SAHİBİ KİM? A101 FETULLAH'IN MI? İŞTE EN DOĞRU BİLGİ

 

Her geçen gün birbirinden farklı bilgilerin ortaya atılması ile birlikte a101'in de Fetullah Gülen'e ait olduğu iddia edilmişti. Fakat konu ile alakalı olarak en yetkili mercilerden de açıklama geldi. Uzun zamandır büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan pek çok kişi için a101'den alışveriş yapılmamasının sakıncalı olmadığı kaydedildi.

 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan a101'in sahibi Memorial Grubu, yıllardır Türkiye'ye hizmet verdiklerini ve bu hizmeti de a101 ile devam ettirdiklerini kaydetti. A101'in ve aynı zamanda da Türkiye'nin en büyük hasta gruplarından biri olan Memorial'ın sahibi olan Aydın Ailesi, herhangi bir zümreye ya da cemaate bağlı bulunmuyor. 

A101'in Sahibi Kim? A101 Fetullah'ın mı hakkında yorumlar

Bunlarda İlginizi Çekebilir !